Whatsapp Bilgi ve Sipariş Hattı: +90 (543) 567 3966

Müşteri Görüşleri

Bu çorap bir harika. Ayağımda ki mantar sorunu için kullanmaya başladım. Çalışan biri olarak günün büyük bir bölümünde ayakkabı içinde olan ayaklarımda hem kaşıntı hem de terleme sorunu yaşıyordum. Bakır çorabı kullanmaya başladığım ilk gün etkisini görmeye başladım. Ayağım terlediği andan itibaren inanılmaz hızlı bir şekilde teri emip, terlemeden kaynaklanan ıslaklığın verdiği rahatsızlığı ortadan kaldırdı. Bu gerçekten inanılmazdı benim için. Kaşıntı problemimi de ortadan kaldırdı. Gün içerisinde yaşam kalitemi arttırdı çünkü ayaklarımda yaşadığım sıkıntılar beni çok fazla huzursuz ediyordu. Çorabı kullanan biri olarak mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum. Ayrıca çorabın etkisinin ömrü kadar olduğunu duyduğuma çok sevindim.

--Ayşegül Ertekin--

Ayağımda ki mantar ve kaşıntı sorunu için bir arkadaşımın tavsiyesiyle bakır çorap ile tanıştım. Doğrusunu söylemek gerekirse kısa süre de bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum. Ama bakır çorabı kullanmaya başladığım andan itibaren etkisini görmeye başladım. Gerçekten mükemmel. Bu şekilde ayak rahatsızlığı olan herkese tavsiye ederim. Böyle bir ürünü bizlere sunduğunuz için ayrıca sizlere de çok teşekkür ederim.

--Mehmet Selim--

8 yıldır Tip 2 diyabet hastasıyım. Ayaklarımda oluşan ve iyileşmeyen yaralarım var. Bakır çorabın doku yenileme etkisini araştırdım ve çorabı denemeye karar verdim. Yıllardır bir çok yöntem denedim ama kısa süre de bu kadar etki görmemiştim. Bakır çorabı 2 haftadır kullanıyorum. Diyabetik ayak yaralarımda gözle görülür bir iyileşme oldu. Ayrıca yeni yara oluşumunu da engelliyor. Bu zamana kadar bu çorabı kullanamamış olmak büyük bir kayıp fakat artık başka çorap kullanmam. Ayrıca çorabın antibakteriyel oluşu yaralarımın enfeksiyon üretmesini ve yayılmasını engelledi. Çünkü açık yaralarımın bakımı çok zor oluyordu benim için ama bu çorap sayesinde bu sorunum da ortadan kalktı. Sizlere çok teşekkür ediyorum. Bu sorunları yaşayan herkese tavsiyemdir. Bu çorabı kesinlikle kullanmalısınız.

--İbrahim Salih Güneş--

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)