Korezon Teknolojisi

Korezon Teknolojisi

Pamuk iplikçiliği karmaşık bir geleneksel süreçtir. CottonX ™ patentli teknoloji, standart pamuk iplik eğirme işlemiyle sorunsuz bir şekilde bütünleşen yenilikçi bir pamuk lifi olarak tasarlanmıştır. Pamuk liflerinin farklı parçacıklarla emprenye edilmesi için yeni ve benzersiz bir endüstriyel yöntemdir.

Ultrasonik ses dalgalarının enerjisini kullanarak parçacıkları elyaflara doğru fırlatırız. Kavitasyon işlemiyle parçacıklar çökerek güçlü şok dalgaları yaratır. Bu şok dalgaları parçacıkları yüksek hızlarda hızlandırır, böylece bir ağaca atılan bir ok gibi elyafın içine gömülmelerini sağlar ve kalıcı olarak tutturulur, yıkama işlemi ile aşındırılmaz bir hale getirilir. Bu tek adımlı yenilikçi işlem, standart tekstil üretimine kolayca entegre edilebilen% 100 dayanıklı CottonX ™ lifi oluşturur.

Pamuğun doğal özelliklerini kaybetmeden aktif akıllı liflere dönüşümünü sağlayan eşsiz bir platform teknolojisi olan CottonX ™, pamuk liflerine işlenmiş, kalıcı bir şekilde tutunması sağlanmış olup yıkanmayla aşınmaz ve tahrip olmaz bir ürün haline getirmiştir.