Whatsapp Bilgi ve Sipariş Hattı: +90 (543) 567 3966

Neden Antibakteriyel İç Çamaşırı Kullanmalıyız?

Neden Antibakteriyel İç Çamaşırı Kullanmalıyız?

Belki de en hassas bölgemiz. Ne kadar dikkat edebiliyoruz ki şehir hayatı, toplu kullanım alanları, uzun saatler çalışma şartları. Mikrop, bakteri ve virüslerin nelere sebep olduğunu hepimiz biliyoruz ve bunu en acı şekilde yaşıyoruz. Bitmek bilmeyen kaşıntılar, istenmeyen kokular başlıca genital bölge sorunumuz oldu günümüz dünyamızda. Ne ilaçlar ne kürler kaldı denemediğimiz ama ne fayda.

Tam bu durumda sizi kullanmaya başladığınız andan itibaren koruyan, bulunduğu ortamı mikrop, bakteri ve virüsleri yok eden bir iç çamaşırı olsa diye düşünmeden edemiyor insan. Toplu kullanım alanları her an davetiye çıkartıyor. Hastaneler, okullar, alışveriş merkezleri, ofisler, restoran ve kafeler gibi alanlarda kullanılan tuvaletler risk alanları. Ne kadar temizlensede mikrop ve virüslerin önünü alamıyoruz. Günümüzde mikrop ve bakterilerin, antibiyotiklere direnç sağladığını düşünecek olursak tedavi süreci bir haylı sıkıntılı bir hal alıyor. Yani bir türlü geçmiyor. Yaz aylarını düşünecek olursak havaların ısınması her zaman ki riskten daha fazla. Özellikle tatil bölgelerinde denizdi havuzdu derken davetiye çıkartıyoruz.

Peki mikrop ve virüslerden nasıl korunuyoruz, nasıl önlem alıyoruz? İç çamaşırımız ne kadar cilt sağlığına uygun? Bu soruların tamamı tek bir üründe hem doğal hem cilt sağlığı için en uygun. Yeni nesil antibakteriyel liflerle üretilen iç çamaşırı. Doğal Pamuklu yapısıyla genital bölgenizin nefes almasını sağlayarak mikrop ve virüslerden tam koruma sağlar. Cilt dokusu yenileme özelliği ile cildinizin sağlıklı ve temiz görünmesine yardımcı olur. Koku yapmama özelliğine sahip olan iç çamaşırı günlerce giyilse dahi kokmaması ve yıkama tasarrufu olarak ay da bir kaç kez yıkanması ürünün ömrünü uzatır. Hangi kadın sağlığını önemsemez ki. Zahmetsiz ve doğal...