Whatsapp Bilgi ve Sipariş Hattı: +90 (543) 567 3966

Blog

Neden Antibakteriyel İç Çamaşırı Kullanmalıyız?

Neden Antibakteriyel İç Çamaşırı Kullanmalıyız?

Peki mikrop ve virüslerden nasıl korunuyoruz, nasıl önlem alıyoruz? İç çamaşırımız ne kadar cilt sağlığına uygun? Bu soruların tamamı tek bir üründe hem doğal hem cilt sağlığı için en uygun. Yeni nesil antibakteriyel liflerle üretilen iç çamaşırı. Doğal Pamuklu yapısıyla genital bölgenizin nefes almasını sağlayarak mikrop ve virüslerden tam koruma sağlar. Cilt dokusu yenileme özelliği ile cildinizin sağlıklı ve temiz görünmesine yardımcı olur. Koku yapmama özelliğine sahip olan iç çamaşırı günlerce giyilse dahi kokmaması ve yıkama tasarrufu olarak ay da bir kaç kez yıkanması ürünün ömrünü uzatır. Hangi kadın sağlığını önemsemez ki. Zahmetsiz ve doğal...
Devamını oku
Ayak Mantarı Nedir? Ayak Mantarı Tedavisi Nasıl Olur?

Ayak Mantarı Nedir? Ayak Mantarı Tedavisi Nasıl Olur?

Ayak mantarı birçok kişide görülen bulaşıcı bir hastalıktır. Ayak mantarı parmak aralarının kepeklenmesi ve kaşınmasıyla ortaya çıkar.
Devamını oku
Nasıl Yapıldı?

Nasıl Yapıldı?

Pamuk liflerini çeşitli bileşikleri yerleştirerek, pamuğun doğal özelliklerini kaybetmeden aktif akıllı liflere dönüşümünü sağlayan eşsiz bir platform teknolojisidir. Bakırı ultrasonik ses dalgaları kullanarak, pamuk liflerine işlenmiş, kalıcı bir şekilde tutunması sağlanmış olup yıkanmayla aşınmaz ve tahrip olmaz bir ürün haline getirilmiş.

Devamını oku
Neden Bakır?

Neden Bakır?

Bakır bileşiklerinin insan dokusu ürettikleri iyi bilinir Güçlü bir anti-bakteriyel ve koku giderici faktördür ayrıca cildin sağlıklı görünümünün korunmasında ve de bunun sürdürülmesinde rol oynar. Mart 2008’de, ABD Çevre Koruma Kurumu (EPA) bakır ve alaşımlarını potansiyel olarak hayatı tehdit eden enfeksiyonlara neden olan bazı bakterilerin çoğalmasını kontrol edebilen antibakteriyel maddeler olarak sertifikalandırmıştır.

Devamını oku
Neden Pamuk?

Neden Pamuk?

Koton, dünya çapında kullanılan en popüler doğal elyaftır. Çevre dostu, geri dönüşümlü ve en önemlisi ise cildiniz için iyidir. Koton, rahatlığı, nefes alabilirliği ve yumuşaklığı nedeniyle her zaman tercih edilen elyaf olmuştur. Koton'un hipoalerjenik özellikleri, hem hassas cilde sahip kullanıcılar için ideal elyaf olmasını hem de hijyen ürünleri için kullanımının mükemmel olmasını sağlar. Doğa, kotona canlandırıcı bileşikleri emmesi ve salıvermesi için üstün bir yetenek bahşetmiştir. Bu kotonu cilt geliştirici teknolojiler uygulamak için en uygun elyaf olmasını sağlar.

Devamını oku
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)